O firmie


Firma LABEL TRADE powstała w 2010 roku. Jesteśmy drukarnią o ugruntowanej pozycji na rynku poligraficznym, stale ulepszającą jakość proponowanych usług oraz elastycznie dopasowującą ofertę do dynamicznego rynku etykiet samoprzylepnych. Dzięki czemu cieszymy się rosnącym zaufaniem i uznaniem naszych klientów.

 

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Skrzynki (gmina Ujazd, woj. łódzkie) i jest położona ok. 11 km od Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Profil naszej działalności obejmuje kompleksową produkcję etykiet samoprzylepnych oraz konfekcjonowanie taśm termotransferowych. Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami surowców wskutek czego jesteśmy w stanie zapewnić wysoką oraz powtarzalną jakość oferowanych przez nas produktów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów możemy wyprodukować etykiety o dowolnym kształcie i rozmiarze oraz dostarczyć je naszym klientom w wyznaczonym terminie za pośrednictwem oferowanych przez nas usług transportowych, bądź korzystając z oferty współpracujących z nami firm kurierskich.

 

Misją LABEL TRADE jest wspieranie naszych klientów zdobytą przez nas wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie procesu drukowania (produkcyjnego). Chcemy stale doskonalić jakość oferowanych przez nas usług i produktów, aby rozwijać się równomiernie z dynamicznie zmieniającym się rynkiem poligraficznym oraz co najważniejsze sprostać wymaganiom naszych klientów i osiągnąć ich zadowolenie.

 

To co nas wyróżnia, to bez wątpienia :

• wysoka jakość
• elastyczność
• konkurencyjne ceny
• krótkie terminy dostaw

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!